City landscape

Busstation en bushaltes in Novi Sad

We hebben meer dan 10 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Novi Sad.Koop ticket
Novi Sad is een station in Servië met intercity verbindingen naar steden in Servië zoals bijv. (Sabac, Loznica, Ruma...) en internationale busverbindingen naar Duitsland (Berlijn, Hamburg, Dusseldorf...), Bosnië en Herzegovina (Sarajevo, Mostar, Capljina...), Kroatië (Zagreb, Osijek, Slavonski Brod...) en 4 andere Europese landen.


We hebben meer dan 10 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Novi Sad, klik hier om een ticket te kopen.


In Novi Sad vonden we 1 bus-terminals en 1 bushaltes:
1bus-terminalsNovi Sad, Busstation
1bushaltesBushalte

Note: Bussen van en naar Novi Sad ENIGE HALTE aan de bushaltes vermeld in de route-informatie en op uw buskaartje.
Klik hier om een voorbeeld te zien.
In de zoekresultaten van GetByBus kun je iedere route vergroten (door erop te klikken) om aanvullende info te bekijken. Indien beschikbaar als de muis erover zweeft, zal de infobox alle stations (en haltes) op de route tonen.

Novi Sad, Busstation
Adres: Bulevar Jaše Tomića , 21000 Novi Sad
GPS coC6rdinaten: 45.264249, 19.82856
Telefoon: +381 21 444 022
Email: office@gspns.rs
Map overlay

GPS coC6rdinaten 45.264249, 19.82856

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Novi Sad, Busstation ligt ongeveer 2.87 km van het stadscentrum, dit is een 10 minuten rijden.

Op Novi Sad, busstation vind je: parkeerplaats.
In de buurt van Novi Sad, touringcar busstation vind je: Geldautomaat, toilet, kiosk, koffiehuis, snackbar en hotels (klik hier om de beschikbare accommodatie te bekijken).

Indien u uw reis wilt voortzetten, kunt u de volgende vervoersmiddelen vinden in de buurt van Novi Sad, busstation: centraal station (196 m - Novi Sad) en bushalte (50 m) *.

Bushalte
Adres: Hotel Novi Sad-Bulevar Jaše Tomića , 21000 Novi Sad
GPS coC6rdinaten: 45.263885, 19.829031
Map overlay

GPS coC6rdinaten 45.263885, 19.829031

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Bushalte ligt ongeveer 2.6 km van het stadscentrum, dit is een 8 minuten rijden.

Op Bushalte vind je: hotels.
In de buurt van Bushalte vind je: Geldautomaat, koffiehuis, snackbar en winkelcentrum of supermarkt.

* We hebben grondig onderzoek gedaan om zo nauwkeurig mogelijke informatie te bieden over afstanden, maar we kunnen niet garanderen dat de informatie juist is.

Eerstvolgende bussen vanuit Novi Sad - LIVE!

Naar Lausanne17:45h
Naar Brno18:15h
Naar Podgorica18:30h
Naar Vukovar19:30h
Naar Podgorica19:45h
Naar Visegrad20:00h
Naar Budva20:30h
Naar Zurich20:45h
Naar Zurich21:15h
Naar Neurenberg22:30h

Let op: Niet alle bussen worden getoond in de lijst



U kunt uw ticket met uw credit card betalen