City landscape

Busstation en bushaltes in Koper

We hebben meer dan 100 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Koper.Koop ticket
Koper is een station in Slovenië met intercity verbindingen naar steden in Slovenië zoals bijv. (Ljubljana (Luchthaven) en Ljubljana) en internationale busverbindingen naar Kroatië (Zagreb, Rijeka, Split...), Italië (Milaan, Genua, Turijn...), Bosnië en Herzegovina (Sarajevo, Zenica, Tuzla...) en 5 andere Europese landen.


We hebben meer dan 100 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Koper, klik hier om een ticket te kopen.


In Koper vonden we 1 bus-terminals:
1bus-terminalsKoper, Busstation

Koper, Busstation
Adres: Kolodvorska cesta 11 , 6000 Koper
GPS coC6rdinaten: 45.538653, 13.73777
Telefoon 2: +386 5 66 251 05
Email: N/A
Map overlay

GPS coC6rdinaten 45.538653, 13.73777

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Koper, Busstation ligt ongeveer 1.31 km van het stadscentrum, dit is een 16 minuten lopen.

In de buurt van Koper, touringcar busstation vind je: hotels (klik hier om de beschikbare accommodatie te bekijken).

Indien u uw reis wilt voortzetten, kunt u de volgende vervoersmiddelen vinden in de buurt van Koper, busstation: taxistandplaats en centraal station (93 m - Koper) *.

Het dichtstbijzijnde vliegveld bij Koper, Slovenië is vliegveld Ljubljana (Luchthaven), op 128.15 km afstand.


* We hebben grondig onderzoek gedaan om zo nauwkeurig mogelijke informatie te bieden over afstanden, maar we kunnen niet garanderen dat de informatie juist is.

Eerstvolgende bussen vanuit Koper - LIVE!

Naar Ljubljana05:25h
Naar Triëst05:30h
Naar Venetië05:35h
Naar Triëst05:40h
Naar Milaan05:41h
Naar Padua05:45h
Naar Ljubljana05:50h
Naar Ljubljana (Luchthaven)05:55h
Naar Bologna06:00h
Naar Bologna06:05h

Let op: Niet alle bussen worden getoond in de lijst



U kunt uw ticket met uw credit card betalen