City landscape

Busstation en bushaltes in Tetovo

We hebben 9 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Tetovo.Koop ticket
Tetovo is een station in Noord-Macedonië met nationale en internationale busverbindingen naar bijv. landen als Duitsland (München, Neurenberg, Augsburg...), Kroatië (Zagreb, Rijeka, Split...), Servië (Belgrado, Nis, Leskovac...) en 5 andere Europese landen.


We hebben 9 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Tetovo, klik hier om een ticket te kopen.


In Tetovo vonden we 1 bus-terminals:
1bus-terminalsTetovo, Busstation

Tetovo, Busstation
Adres: Boris Kidrich , Tetovo
GPS coC6rdinaten: 42.007674, 20.985616
Telefoon: N/A
Email: N/A
Map overlay

GPS coC6rdinaten 42.007674, 20.985616

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Tetovo, Busstation ligt ongeveer 1.27 km van het stadscentrum, dit is een 15 minuten lopen.

Op Tetovo, busstation vind je: kiosk, koffiehuis en parkeerplaats.
In de buurt van Tetovo, touringcar busstation vind je: hotels (klik hier om de beschikbare accommodatie te bekijken).

Indien u uw reis wilt voortzetten, kunt u de volgende vervoersmiddelen vinden in de buurt van Tetovo, busstation: centraal station (78 m - Tetovo) *.

* We hebben grondig onderzoek gedaan om zo nauwkeurig mogelijke informatie te bieden over afstanden, maar we kunnen niet garanderen dat de informatie juist is.

Eerstvolgende bussen vanuit Tetovo - LIVE!

Naar Tirana08:50h
Naar München09:20h
Naar Ljubljana12:00h
Naar Rosenheim12:10h
Naar Dubrovnik14:00h
Naar Slavonski Brod17:30h
Naar Linz18:20h
Naar Vranje20:30h
Naar Tirana22:00h

Let op: Niet alle bussen worden getoond in de lijst



U kunt uw ticket met uw credit card betalen