City landscape

Busstation en bushaltes in Duisburg

We hebben meer dan 50 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Duisburg.Koop ticket
Duisburg is een station in Duitsland met intercity verbindingen naar steden in Duitsland zoals bijv. (Berlijn, München, Hamburg...) en internationale busverbindingen naar Bosnië en Herzegovina (Sarajevo, Banja Luka, Mostar...), Kroatië (Zagreb, Rijeka, Split...), Polen (Warschau, Poznan, Krakau...) en 17 andere Europese landen.


We hebben meer dan 50 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Duisburg, klik hier om een ticket te kopen.


In Duisburg vonden we 1 bus-terminals en 1 bushaltes:
1bus-terminalsDuisburg, Busstation
1bushaltesBushalte

Note: Bussen van en naar Duisburg ENIGE HALTE aan de bushaltes vermeld in de route-informatie en op uw buskaartje.
Klik hier om een voorbeeld te zien.
In de zoekresultaten van GetByBus kun je iedere route vergroten (door erop te klikken) om aanvullende info te bekijken. Indien beschikbaar als de muis erover zweeft, zal de infobox alle stations (en haltes) op de route tonen.

Duisburg, Busstation
Adres: Mercatorstraße , 47051 Duisburg
GPS coC6rdinaten: 51.430825, 6.772598
Telefoon: N/A
Email: N/A
Map overlay

GPS coC6rdinaten 51.430825, 6.772598

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Duisburg, Busstation ligt ongeveer 1 km van het stadscentrum, dit is een 13 minuten lopen.

In de buurt van Duisburg, touringcar busstation vind je: koffiehuis (154 m), snackbar (132 m), parkeerplaats (135 m), hotels (177 m) en winkelcentrum of supermarkt (140 m) *.

Indien u uw reis wilt voortzetten, kunt u de volgende vervoersmiddelen vinden in de buurt van Duisburg, busstation: forensentrein (399 m - Duisburg Hauptbahnhof) *.

Bushalte
Adres: Otto-Keller-Straße , 47051 Duisburg
GPS coC6rdinaten: 51.428535, 6.777218
Map overlay

GPS coC6rdinaten 51.428535, 6.777218

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Bushalte ligt ongeveer 1.49 km van het stadscentrum, dit is een 19 minuten lopen.

In de buurt van Bushalte vind je: hotels (klik hier om de beschikbare accommodatie te bekijken).

* We hebben grondig onderzoek gedaan om zo nauwkeurig mogelijke informatie te bieden over afstanden, maar we kunnen niet garanderen dat de informatie juist is.

Eerstvolgende bussen vanuit Duisburg - LIVE!

Naar Frankfurt14:30h
Naar Berlijn14:52h
Naar Hamburg15:42h
Naar Amsterdam16:35h
Naar Utrecht16:50h
Naar Wroclaw17:20h
Naar Warschau17:25h
Naar Amsterdam17:45h
Naar Hamburg17:49h
Naar London19:00h

Let op: Niet alle bussen worden getoond in de lijst



U kunt uw ticket met uw credit card betalen