City landscape

Busstation en bushaltes in Den Haag

We hebben 70 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Den Haag.Koop ticket
Den Haag is een station in Nederland met intercity verbindingen naar steden in Nederland zoals bijv. (Rotterdam, Amsterdam, Utrecht...) en internationale busverbindingen naar Duitsland (München, Hamburg, Dusseldorf...), Polen (Warschau, Poznan, Wroclaw...), Frankrijk (Parijs, Rijsel, Straatsburg...) en 15 andere Europese landen.


We hebben 70 dagelijks vertrekkende bussen vanuit Den Haag, klik hier om een ticket te kopen.


In Den Haag vonden we 1 bus-terminals:
1bus-terminalsDen Haag, Busstation

Den Haag, Busstation
Adres: Prins Bernhardviaduct , 2595 Hague
GPS coC6rdinaten: 52.08004, 4.325587
Telefoon: N/A
Email: N/A
Map overlay

GPS coC6rdinaten 52.08004, 4.325587

Klik hier om de locatie te openen in Google Maps.


Den Haag, Busstation ligt ongeveer 3.86 km van het stadscentrum, dit is een 11 minuten rijden.

In de buurt van Den Haag, touringcar busstation vind je: hotels (klik hier om de beschikbare accommodatie te bekijken).

Indien u uw reis wilt voortzetten, kunt u de volgende vervoersmiddelen vinden in de buurt van Den Haag, busstation: metrostation (113 m - Den Haag Centraal), tramstation (125 m - Den Haag Centraal) en centraal station (100 m - Den Haag Centraal) *.

* We hebben grondig onderzoek gedaan om zo nauwkeurig mogelijke informatie te bieden over afstanden, maar we kunnen niet garanderen dat de informatie juist is.

Eerstvolgende bussen vanuit Den Haag - LIVE!

Naar Warschau16:45h
Naar Amsterdam17:45h
Naar München18:00h
Naar Amsterdam18:05h
Naar Poznan18:30h
Naar Brussel18:40h
Naar Amsterdam18:45h
Naar Dusseldorf18:55h
Naar London19:00h
Naar Hamburg19:30h

Let op: Niet alle bussen worden getoond in de lijst



U kunt uw ticket met uw credit card betalen