City landscape
VERTREK 1h 0min AANKOMST 17. Aug, 08:00 Zadar, Bus terminal 1h 0min ATP 7.13
17. Aug, 09:00 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 2 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 0min AANKOMST 17. Aug, 10:15 Zadar, Bus terminal 1h 0min ATP 7.13
17. Aug, 11:15 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 2 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 0min AANKOMST 17. Aug, 12:00 Zadar, Bus terminal 1h 0min ATP 7.13
17. Aug, 13:00 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 2 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 15min AANKOMST 17. Aug, 12:00 Zadar, Bus terminal 1h 15min ATP 7.13
17. Aug, 13:15 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 15min AANKOMST 17. Aug, 13:00 Zadar, Bus terminal 1h 15min ATP 7.13
17. Aug, 14:15 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 0min AANKOMST 17. Aug, 14:00 Zadar, Bus terminal 1h 0min ATP 7.13
17. Aug, 15:00 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 2 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 15min AANKOMST 17. Aug, 15:00 Zadar, Bus terminal 1h 15min ATP 7.13
17. Aug, 16:15 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 3 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 0min AANKOMST 17. Aug, 17:00 Zadar, Bus terminal 1h 0min ATP 7.13
17. Aug, 18:00 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 2 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 15min AANKOMST 17. Aug, 19:00 Zadar, Bus terminal 1h 15min ATP 7.13
17. Aug, 20:15 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 3 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 15min AANKOMST 17. Aug, 19:00 Zadar, Bus terminal 1h 15min ATP 7.13
17. Aug, 20:15 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)
VERTREK 1h 0min AANKOMST 17. Aug, 20:00 Zadar, Bus terminal 1h 0min ATP 7.13
17. Aug, 21:00 Pag (town)
ATP 7.13 293 reviews 2 Amenities M-TICKET 52 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 52 HRK Koop ticket

ROUTE MAP

STATIONS

CONNECTION Zadar, Bus terminal
Pag (town)
Bus company Antonio tours Pag (ATP) ATP 7.13 Lees hier de beoordelingen
Amenities
Ticket type M-TICKET (Toon de qr code tijdens het instappen, u hoeft geen ticket uit te printen)

U kunt uw ticket met uw credit card betalen