City landscape

30981 verified traveller reviews7.10/10Leave a review

If you have recently travelled with one of the bus companies, you can leave a review here on Getbybus. Currently we have more than 400 bus companies in 40 countries which you can leave a review for on Getbybus.com. You are of course also welcome just to browse the reviews from other travellers, all you have to do is to select the bus company listed below. If you wish to leave a review for a bus company not yet available on our platform, please contact our customer care team and inform them about the name of the bus company; they will then make sure that the company is added and inform you once the process done.

Why should I leave a review on Getbybus?

There are two main reasons for adding a review. One of them is providing other travellers with the feedback about the “Quality” of a bus company before buying a ticket. The second reason is the fact that the bus companies can improve their service by using the feedback from client’s reviews.


Slovak Lines

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 1

Lásd a részleteket

Adis Travel & Tours

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Anna tours

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Lubina Busfahrten GmbH

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Plana

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

GDNExpress

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 3

Lásd a részleteket

Jadrolinija

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 1031

Modlinbus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Nomago

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Centurion Plus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

AeroBus Lisbon

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

East West Eurolines

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 235

Lásd a részleteket

Simeonidis Tours

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Eurolines Dooel Struga

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Matuszek

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

AeroBus Barcelona

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Group Ltd.

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Prague Airport Transfers

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Dublin Bus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Trans Jug

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 92

Lásd a részleteket

Arlberg Express

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

miniBUD Ltd.

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

FlyAntalya

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Rancas d.o.o

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Rule Turs d.o.o.

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4

Lviv Inturtrans

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 5

Lásd a részleteket

Huntur

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 6

Lásd a részleteket

Interglobus Follow me

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 6

Lásd a részleteket

Euroclub

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 214

Lásd a részleteket

Eireagle

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Air Decker

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Čazmatrans o.Hvar

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 7

Lásd a részleteket

Liscio

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Krilo - MB Kapetan Luka TP

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 29

Isilines

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 976

Lásd a részleteket

City airport train

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Eurolines SA

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 4381

Lásd a részleteket

Madeltrans Eurolines

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 96

Lásd a részleteket

Eastern European Travel

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 333

Lásd a részleteket

Miatours

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 19

SitBus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 12

Lásd a részleteket

Ollex

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 10

Lásd a részleteket

OOO tourist

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 10

Lásd a részleteket

Drinatrans

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 10

Lásd a részleteket

Terravision

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 10

Lásd a részleteket

Get Bus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 12

Lásd a részleteket

Leo Express

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 17

Lásd a részleteket

Wagner Transport

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 12

Lásd a részleteket

100Rumos

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 12

Lásd a részleteket

Sita Sud

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 9

Lásd a részleteket

Irish Citylink

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 12

Lásd a részleteket

Calanda Viaggi Reisen

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 174

Lásd a részleteket

PKS Szczecin

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 14

Lásd a részleteket

Prestia e Comandè

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Adamis Tours

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 137

Lásd a részleteket

Rapska plovidba d.d.

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 123

Atlassib

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 91

Lásd a részleteket

Radina VIP

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 9

Lásd a részleteket

Airport Bus Stansted

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Racic Eurobus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 24

Lásd a részleteket

Panonijabus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 104

Lásd a részleteket

Neobus Polska

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 74

Lásd a részleteket

Miccolis

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 73

Lásd a részleteket

Andbus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 64

Lásd a részleteket

Nikolo

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 18

Lásd a részleteket

Gunsel

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 57

Lásd a részleteket

G&V Line d.o.o

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 35

Sagales

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 23

Lásd a részleteket

Pugliairbus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 24

Lásd a részleteket

Erabus

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 25

Lásd a részleteket

Viabona Express

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 26

Lásd a részleteket

Omega Group 84

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 33

Lásd a részleteket

Linijska nacionalna plovidba d.d.

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 29

Orlan s.r.o.

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 35

Lásd a részleteket

Biomet

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Fiumicino Express

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 17

Lásd a részleteket

Eurovoyage

N/A

Recenziók száma: 0

Útvonal száma: 86

Lásd a részleteket

Karat - S

2.50

Recenziók száma: 2

Útvonal száma: 188

Lásd a részleteket

EST Gdansk

3.13

Recenziók száma: 1

Útvonal száma: 296

Lásd a részleteket

Sindbad

3.75

Recenziók száma: 1

Útvonal száma: 2787

Lásd a részleteket

DRD Turizem d.o.o.

3.96

Recenziók száma: 3

Útvonal száma: 32

Lásd a részleteket

Hafet Tours

5.48

Recenziók száma: 52

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

R-line

5.62

Recenziók száma: 2

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Krivokapić Turs

5.63

Recenziók száma: 3

Útvonal száma: 10

Lásd a részleteket

Drita Travel

6.25

Recenziók száma: 18

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Marozzi

6.25

Recenziók száma: 2

Útvonal száma: 510

Lásd a részleteket

Božur Podgorica

6.54

Recenziók száma: 82

Útvonal száma: 13

Lásd a részleteket

Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres

6.57

Recenziók száma: 9562

Útvonal száma: 325

Lásd a részleteket

Srbijatransport a.d.

6.67

Recenziók száma: 3

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Arda - Tur

6.75

Recenziók száma: 5

Útvonal száma: 220

Lásd a részleteket

Promet Makarska d.o.o.

6.84

Recenziók száma: 1823

Útvonal száma: 86

Lásd a részleteket

ČRNJA TOURS d.o.o.

6.89

Recenziók száma: 3733

Útvonal száma: 99

Lásd a részleteket

Old Town Travel

6.99

Recenziók száma: 32

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Pepeks d.o.o

7.02

Recenziók száma: 148

Útvonal száma: 17

Lásd a részleteket

Autotransport d.d Šibenik

7.03

Recenziók száma: 480

Útvonal száma: 32

Lásd a részleteket

Antonio tours Pag

7.18

Recenziók száma: 324

Útvonal száma: 47

Lásd a részleteket

APZ Imotski-Autoherc d.o.o

7.21

Recenziók száma: 1846

Útvonal száma: 29

Lásd a részleteket

Prevoz Putnika Zavidovići

7.23

Recenziók száma: 7

Útvonal száma: 16

Lásd a részleteket

Ines Tours - Drniš

7.24

Recenziók száma: 71

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Centrotrans Eurolines BiH

7.27

Recenziók száma: 24

Útvonal száma: 19

Lásd a részleteket

Marino Autolinee

7.29

Recenziók száma: 6

Útvonal száma: 2103

Lásd a részleteket

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.

7.37

Recenziók száma: 1029

Útvonal száma: 23

Lásd a részleteket

Jaska Turist

7.38

Recenziók száma: 5

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Autobusni prijevoz Varaždin d.o.o.

7.39

Recenziók száma: 978

Útvonal száma: 22

Lásd a részleteket

Trans Turist Tuzla

7.42

Recenziók száma: 8

Útvonal száma: 14

Lásd a részleteket

Ouibus

7.50

Recenziók száma: 8

Útvonal száma: 1871

Lásd a részleteket

Makedonija Soobrakaj

7.54

Recenziók száma: 15

Útvonal száma: 7

Lásd a részleteket

Royal travel Cetinje

7.56

Recenziók száma: 11

Útvonal száma: 12

Lásd a részleteket

Autoprevoz Mostar

7.57

Recenziók száma: 222

Útvonal száma: 18

Lásd a részleteket

Blue Line d.o.o

7.63

Recenziók száma: 174

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Arriva - Autotrans

7.65

Recenziók száma: 3885

Útvonal száma: 333

Lásd a részleteket

Baltour

7.71

Recenziók száma: 15

Útvonal száma: 1587

Lásd a részleteket

Čazmatrans Promet d.o.o.

7.75

Recenziók száma: 352

Útvonal száma: 20

Lásd a részleteket

Zelic Reisen

7.82

Recenziók száma: 43

Útvonal száma: 13

Lásd a részleteket

CHORO FIT IN - Particula d.o.o.

7.88

Recenziók száma: 74

Útvonal száma: 2

Lásd a részleteket

Autotransport Karlovac d.d

7.89

Recenziók száma: 135

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

Autostradale

7.93

Recenziók száma: 13

Útvonal száma: 41

Lásd a részleteket

BRIONI - Pula

7.95

Recenziók száma: 529

Útvonal száma: 22

Lásd a részleteket

Fils - Pula

7.97

Recenziók száma: 511

Útvonal száma: 16

Lásd a részleteket

National Express

7.99

Recenziók száma: 9

Útvonal száma: 8026

Lásd a részleteket

Arriva - App Požega

7.99

Recenziók száma: 247

Útvonal száma: 13

Lásd a részleteket

Samoborček EU grupa

8.04

Recenziók száma: 378

Útvonal száma: 16

Lásd a részleteket

VINCEK d.o.o.

8.07

Recenziók száma: 55

Útvonal száma: 16

Lásd a részleteket

Appennino Shuttle

8.31

Recenziók száma: 10

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Arriva - Panturist

8.36

Recenziók száma: 1110

Útvonal száma: 20

Lásd a részleteket

Prijevoz Knežević

8.41

Recenziók száma: 2034

Útvonal száma: 23

Lásd a részleteket

Best Line

8.51

Recenziók száma: 121

Útvonal száma: 18

Lásd a részleteket

Prijevoz Francuzević

8.60

Recenziók száma: 83

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Lišane Trans

8.66

Recenziók száma: 7

Útvonal száma: 6

Lásd a részleteket

Slavonija bus d.o.o.

8.69

Recenziók száma: 267

Útvonal száma: 21

Lásd a részleteket

OK Bus

8.86

Recenziók száma: 6

Útvonal száma: 28

Lásd a részleteket

Puntamika line Zadar

8.93

Recenziók száma: 405

Útvonal száma: 8

Lásd a részleteket

Autolinee Federico

9.17

Recenziók száma: 6

Útvonal száma: 24

Lásd a részleteket

HERC TOURS d.o.o

9.17

Recenziók száma: 3

Útvonal száma: 3

Lásd a részleteket

Flybus Iceland

9.38

Recenziók száma: 1

Útvonal száma: 4

Lásd a részleteket

MementoBUS

10.00

Recenziók száma: 1

Útvonal száma: 18

Lásd a részleteket

Comati PSG

10.00

Recenziók száma: 1

Útvonal száma: 147

Lásd a részleteket

A menetjegyeket bankkártyával fizetheti ki