City landscape

Kolodvor i stanice u Ruskamen

Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz mjesta Ruskamen.Kupi kartu
Ruskamen je jedno od najpopularnijih mjesta u državi Hrvatska, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Split, Dubrovnik...), sa međunarodnim linijama prema Bosna i Hercegovina (Ostrožac).


Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz mjesta Ruskamen, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Ruskamen smo pronašli 2 autobusne stanice:

Imajte na umu: Autobusi za i iz Ruskamen ISKLJUČIVO STAJU na stanicama koje su specificirane u informacijama o ruti te na samoj autobusnoj karti.
Kliknite ovdje kako biste vidjeli primjer.
U GetByBus rezultatima pretrage možete proširiti svaku rutu (klikom na istu) kako biste vidjeli dodatne informacije. Ako je dostupna, info ikonica će prelaskom pokazivača, prikazati sve kolodvore (i stanice) na toj ruti.

1 (M) > Split (autobusno stajalište)
GPS koordinate: 43.409512, 16.748202


U blizini stanice autobusna stanica 1 (M)> Split možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

1 (M) > Dubrovnik (autobusno stajalište)
GPS koordinate: 43.409215, 16.748916


U blizini stanice autobusna stanica 1 (M)> Dubrovnik možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Ruskamen - UŽIVO!

Do Lokva Rogoznica05:39h
Do Split06:01h
Do Ploče07:20h
Do Stanići07:56h
Do Zagreb08:21h
Do Dubrovnik09:35h
Do Pisak09:39h
Do Stanići10:01h
Do Podgora11:24h
Do Stanići11:31h

Napomena: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom