Autobusni Kolodvor Split, vozni red i cijene karata

Kolodvor i stanice u Split

Nudimo više od 70 polazaka dnevno iz mjesta Split.Kupi kartu
Split je jedno od najpopularnijih mjesta u državi Hrvatska, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Rijeka, Slavonski Brod...), sa međunarodnim linijama prema Bosna i Hercegovina (Sarajevo, Banja Luka, Mostar...), Njemačka (Dusseldorf, Hamburg, Koln...), Švedska (Stockholm, Goteborg, Malmö...) i 12 drugih europskih zemalja.


Nudimo više od 70 polazaka dnevno iz mjesta Split, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


Split je popularna destinacija za odmor za turiste iz cijelog svijeta.


U Split smo pronašli:
1autobusni kolodvorSplit, Kolodvor

Split, Kolodvor
Adresa: Obala Kneza Domagoja 12 , 21000 Split
GPS koordinate: 43.504060, 16.442836
Telefon: 060 327-777
Telefon 2: +385 021 329-199
Email: info@ak-split.hr

GPS koordinate 43.504060, 16.442836



Split, Kolodvor se nalazi otprilike 0.7 km od centra grada, što je samo 9 minuta pješice.

Na stanici AK Split možete pronaći: bankomat, WC, prostor za odlaganje prtljage, kiosk, kafić, fast food i čekaonica.
U blizini stanice Split, autobusni kolodvor možete pronaći: parking (9 m), shopping centar / supermarket (260 m - Ribola) i hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice) *.

U slučaju da želite nastaviti vaše putovanje, na raspolaganju su vam sljedeće usluge prijevoza u blizini stanice AK Split: taxi stajalište (45 m), centralna željeznička stanica (53 m - Split Glavni Kolodvor) i stajalište gradskog autobusa uz cestu (134 m) *.

Najbliža zračna luka gradu Split, Hrvatska je Split (Zračna luka) , udaljena 24.4 km. Druga najbliža zračna luka kada se putuje u Split je Zadar (Zračna luka), udaljena 152.9 km.


* Napravili smo je temeljito istraživanje kako bi pružili informaciju o udaljenosti što je točnije moguće, ali ne možemo garantirati da su informacije apsolutno točne.

Sljedeći polazak iz Split - UŽIVO!

Do Sarajevo14:30h
Do Makarska14:40h
Do Munchen15:00h
Do Beograd15:10h
Do Omiš15:15h
Do Zadar15:30h
Do Zagreb15:45h
Do Sarajevo16:00h
Do Dubrovnik16:15h
Do Zagreb16:30h

Napomena: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom