Autobusni Kolodvor Ljubljana, vozni red i cijene karata

Kolodvor i stanice u Ljubljana

Nudimo više od 100 polazaka dnevno iz mjesta Ljubljana.Kupi kartu
Ljubljana je mjesto u državi Slovenija sa međugradskim linijama prema gradovima unutar države kao npr. (Ljubljana (Zračna luka), Maribor, Novo Mesto...) i međunarodnim linijama prema Italija (Napulj, Milano, Rim...), Hrvatska (Zagreb, Split, Rijeka...), Bosna i Hercegovina (Sarajevo, Banja Luka, Tuzla...) i 17 drugih europskih zemalja.


Nudimo više od 100 polazaka dnevno iz mjesta Ljubljana, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Ljubljana smo pronašli:
1autobusni kolodvorLjubljana, Kolodvor

Ljubljana, Kolodvor
Adresa: Trg Osvobodilne fronte 4 , 1000 Ljubljana
GPS koordinate: 46.057709, 14.509529
Telefon: 1991
Telefon 2: +386 1 23 44 600
Email: narocanje@ap-ljubljana.si

GPS koordinate 46.057709, 14.509529



Ljubljana, Kolodvor se nalazi otprilike 0.8 km od centra grada, što je samo 11 minuta pješice.

Na stanici AK Ljubljana možete pronaći: bankomat, WC, prostor za odlaganje prtljage, kiosk, kafić, fast food (McDonald’s) i mjenjačnica.
U blizini stanice Ljubljana, autobusni kolodvor možete pronaći: parking (331 m) i hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice) *.

U slučaju da želite nastaviti vaše putovanje, na raspolaganju su vam sljedeće usluge prijevoza u blizini stanice AK Ljubljana: taxi stajalište, centralna željeznička stanica (367 m - Ljubljana) i stajalište gradskog autobusa uz cestu (122 m) *.

Najbliža zračna luka gradu Ljubljana, Slovenija je Ljubljana (Zračna luka), udaljena 2.1 km. Druga najbliža zračna luka kada se putuje u Ljubljana je Zagreb (Zračna luka) , udaljena 145.7 km.


* Napravili smo je temeljito istraživanje kako bi pružili informaciju o udaljenosti što je točnije moguće, ali ne možemo garantirati da su informacije apsolutno točne.

Sljedeći polazak iz Ljubljana - UŽIVO!

Do Padova19:50h
Do Padova19:55h
Do Sarajevo20:00h
Do Padova20:05h
Do Graz20:10h
Do Ljubljana (Zračna luka)20:15h
Do Banja Luka20:20h
Do Genova20:25h
Do Kopenhagen20:30h
Do Maribor20:35h

Napomena: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom