City landscape

Kolodvor i stanice u Ženeva

Nudimo više od 60 polazaka dnevno iz stanice Ženeva.Kupi kartu
Ženeva je stanica u državi Švicarska sa međunarodnim linijama prema Francuska (Pariz, Marseille, Lyon...), Italija (Milano, Napulj, Rim...), Poljska (Varšava, Wroclaw, Poznanj...) i 12 drugih europskih zemalja.


Nudimo više od 60 polazaka dnevno iz stanice Ženeva, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Ženeva smo pronašli 1 autobusni kolodvor:
1autobusni kolodvorŽeneva, Bus station

Ženeva, Bus station
Adresa: Place Dorcière 5 , 1201 Genève
GPS koordinate: 46.208383, 6.146742
Telefon: 0900 320 230
Email: N/A


Ženeva, Bus station se nalazi otprilike 0.55 km od centra grada, što je samo 7 minuta pješice.

Na stanici Ženeva, autobusni kolodvor možete pronaći: fast food i parking gradskog autobusa.
U blizini stanice Ženeva, autobusni kolodvor možete pronaći: kiosk, kafić, mjenjačnica i hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

U slučaju da želite nastaviti vaše putovanje, na raspolaganju su vam sljedeće usluge prijevoza u blizini stanice Ženeva, autobusni kolodvor: taxi stajalište, tramvajska stanica (471 m - Cornavin), željeznički kolodvor (493 m - Genève) i stajalište gradskog autobusa uz cestu (123 m) *.

Najbliža zračna luka gradu Ženeva, Švicarska je Ženeva (Aerodrom), udaljena 7.06 km. Druga najbliža zračna luka kada se putuje u Ženeva je Lyon (Aerodrom), udaljena 144.36 km.


* Napravili smo je temeljito istraživanje kako bi pružili informaciju o udaljenosti što je točnije moguće, ali ne možemo garantirati da su informacije apsolutno točne.

Sljedeći polazak iz Ženeva - UŽIVO!

Do Milano20:30h
Do Lyon21:00h
Do Barcelona21:25h
Do Annecy21:30h
Do Diseldorf21:40h
Do Milano21:45h
Do Pariz23:00h
Do Munchen23:05h
Do Pariz23:35h
Do Frankfurt na Majni01:00h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom