City landscape

Kolodvor i stanice u Zamora

Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz stanice Zamora.Kupi kartu
Zamora je jedna od najpopularnijih stanica u državi Španija, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Barcelona, Malaga, Zaragoza...), sa međunarodnim linijama prema Francuska (Pariz, Marseille, Toulouse...) i Portugal (Porto i Braganca).


Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz stanice Zamora, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Zamora smo pronašli 1 autobusni kolodvor:
1autobusni kolodvorZamora, Bus station

Zamora, Bus station
Adresa: Av. Alfonso Peña s/n , 49010 Zamora
GPS koordinate: 41.513751, -5.738702
Telefon: N/A
Email: N/A


Zamora, Bus station se nalazi otprilike 1.51 km od centra grada, što je samo 19 minuta pješice.

U blizini stanice Zamora, autobusni kolodvor možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

U slučaju da želite nastaviti vaše putovanje, na raspolaganju su vam sljedeće usluge prijevoza u blizini stanice Zamora, autobusni kolodvor: željeznički kolodvor (256 m - Zamora) *.

* Napravili smo je temeljito istraživanje kako bi pružili informaciju o udaljenosti što je točnije moguće, ali ne možemo garantirati da su informacije apsolutno točne.

Sljedeći polazak iz Zamora - UŽIVO!

Do Pariz19:00h
Do Pariz19:15h
Do Marseille19:30h
Do Gijón19:50h
Do Barcelona20:15h
Do Sevilla22:40h
Do Ponferrada22:50h
Do Sevilla00:30h
Do Toulouse01:05h
Do Jerez de la frontera02:15h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom