City landscape

Kolodvor i stanice u Vozilići

Nudimo više od 10 polazaka dnevno iz stanice Vozilići.Kupi kartu
Vozilići je jedna od najpopularnijih stanica u državi Hrvatska, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Rijeka, Pula...), sa međunarodnim linijama prema Austrija (Beč).


Nudimo više od 10 polazaka dnevno iz stanice Vozilići, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Vozilići smo pronašli 2 autobusne stanice:

Imajte na umu: Autobusi za i iz Vozilići ISKLJUČIVO STAJU na stanicama koje su specificirane u informacijama o ruti te na samoj autobusnoj karti.
Kliknite ovdje kako biste vidjeli primjer.
U GetByBus rezultatima pretrage možete proširiti svaku rutu (klikom na istu) kako biste vidjeli dodatne informacije. Ako je dostupna, info ikonica će, prelaskom pokazivača, prikazati sve kolodvore (i stanice) na toj ruti.

Vozilići
GPS koordinate: 45.156909, 14.163416


U blizini stanice Vozilići možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Bus stop (autobusno stajalište)
Adresa: D66 , 52234 Vozilići
GPS koordinate: 45.156862, 14.163127


U blizini stanice autobusna stanica Bus stop možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Vozilići - UŽIVO!

Do Lovran09:12h
Do Vršak09:38h
Do Most Raša10:10h
Do Hreljići10:30h
Do Labin11:25h
Do Štrmac12:20h
Do Zagorje (Plomin)13:10h
Do Zagreb14:42h
Do Brseč15:30h
Do Barban15:33h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom