City landscape

Kolodvor i stanice u Raša

Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz stanice Raša.Kupi kartu
Raša je jedna od najpopularnijih stanica u državi Hrvatska, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Rijeka, Split...), sa međunarodnim linijama prema Austrija (Beč).


Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz stanice Raša, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Raša smo pronašli 1 autobusni kolodvor:
1autobusni kolodvorRaša, Bus station

Raša, Bus station
Adresa: Trg 2. Marta , 52223 Raša
GPS koordinate: 45.080724, 14.083902
Telefon: N/A
Email: N/A


U blizini stanice Raša, autobusni kolodvor možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Raša - UŽIVO!

Do Ičići08:08h
Do Labin09:20h
Do Štrmac10:15h
Do Most Raša10:28h
Do Labin11:45h
Do Most Raša11:48h
Do Karlovac12:35h
Do Vozilići12:47h
Do Pula14:00h
Do Medveja14:19h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom