City landscape

Kolodvor i stanice u Plomin

Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz stanice Plomin.Kupi kartu
Plomin je jedna od najpopularnijih stanica u državi Hrvatska, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Rijeka, Split...), sa međunarodnim linijama prema Austrija (Beč).


Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz stanice Plomin, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Plomin smo pronašli 1 autobusna stanica:
1autobusna stanicaPlomin

Plomin
GPS koordinate: 45.138692, 14.179947


U blizini stanice Plomin možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Plomin - UŽIVO!

Do Labin05:25h
Do Medveja06:24h
Do Zagorje (Plomin)07:15h
Do Štrmac07:45h
Do Vršak09:45h
Do Vozilići10:05h
Do Hreljići10:35h
Do Vozilići11:20h
Do Novi Vinodolski12:15h
Do Labin13:25h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom