City landscape

Kolodvor i stanice u Luksemburg

Nudimo više od 50 polazaka dnevno iz stanice Luksemburg.Kupi kartu
Luksemburg je stanica u državi Luksemburg sa međunarodnim linijama prema Njemačka (Berlin, Diseldorf, Munchen...), Francuska (Pariz, Lyon, Lille...), Belgija (Brissl, Antwerpen, Gent...) i 13 drugih europskih zemalja.


Nudimo više od 50 polazaka dnevno iz stanice Luksemburg, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Luksemburg smo pronašli:

Imajte na umu: Autobusi za i iz Luksemburg ISKLJUČIVO STAJU na stanicama koje su specificirane u informacijama o ruti te na samoj autobusnoj karti.
Kliknite ovdje kako biste vidjeli primjer.
U GetByBus rezultatima pretrage možete proširiti svaku rutu (klikom na istu) kako biste vidjeli dodatne informacije. Ako je dostupna, info ikonica će, prelaskom pokazivača, prikazati sve kolodvore (i stanice) na toj ruti.

Avenue John F. Kennedy
GPS koordinate: 49.632396, 6.171716


Avenue John F. Kennedy se nalazi otprilike 6.2 km od centra grada, što je samo 14 minuta autom.

U blizini stanice Avenue John F. Kennedy možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

P&R Bouillon
GPS koordinate: 49.59913, 6.105442


P&R Bouillon se nalazi otprilike 3.9 km od centra grada, što je samo 11 minuta autom.

U blizini stanice P&R Bouillon možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

P&R Rue Mercier
GPS koordinate: 49.598978, 6.131561


P&R Rue Mercier se nalazi otprilike 200 m od centra grada, što je samo 3 minuta pješice.

U blizini stanice P&R Rue Mercier možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Bus stop
Adresa: Place de la Gare , 1616 Luxembourg
GPS koordinate: 49.599209, 6.133207


Bus stop se nalazi otprilike 0 m od centra grada, što je samo 1 minuta pješice.

U blizini stanice Bus stop možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Bus stop
GPS koordinate: 49.578492, 6.126969


Bus stop se nalazi otprilike 6 km od centra grada, što je samo 15 minuta autom.

U blizini stanice Bus stop možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Bus stop
GPS koordinate: 49.632361, 6.169748


Bus stop se nalazi otprilike 7.9 km od centra grada, što je samo 13 minuta autom.

U blizini stanice Bus stop možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Luksemburg - UŽIVO!

Do Trier13:50h
Do Strasbourg14:10h
Do Varšava14:15h
Do Sofija15:00h
Do Beč15:25h
Do Karlsruhe15:40h
Do Brissl15:45h
Do Eindhoven16:00h
Do London16:20h
Do Liege16:30h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom