City landscape
POLAZAK 2h 25min DOLAZAK 17. Stu, 05:30 Zagreb, Bus station 2h 25min CRB 6.57
17. Stu, 07:55 Rijeka, Bus station
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 40min DOLAZAK 17. Stu, 07:30 Zagreb, Bus station 2h 40min ATR 7.65
17. Stu, 10:10 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 96 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 96 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 15min DOLAZAK 17. Stu, 07:55 Zagreb, Bus station 2h 15min ATR 7.65
17. Stu, 10:10 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 79 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 79 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 3h 0min DOLAZAK 17. Stu, 08:00 Zagreb, Bus station 3h 0min CRB 6.57
17. Stu, 11:00 Rijeka, Bus station
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 31min DOLAZAK 17. Stu, 09:00 Zagreb, Bus station 2h 31min ATR 7.65
17. Stu, 11:31 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 3 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 30min DOLAZAK 17. Stu, 09:15 Zagreb, Bus station 2h 30min ATR 7.65
17. Stu, 11:45 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 15min DOLAZAK 17. Stu, 10:00 Zagreb, Bus station 2h 15min ATR 7.65
17. Stu, 12:15 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 3h 0min DOLAZAK 17. Stu, 11:00 Zagreb, Bus station 3h 0min CRB 6.57
17. Stu, 14:00 Rijeka, Bus station
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 15min DOLAZAK 17. Stu, 11:15 Zagreb, Bus station 2h 15min ATR 7.65
17. Stu, 13:30 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 45min DOLAZAK 17. Stu, 11:30 Zagreb, Bus station 2h 45min BRI 7.95
17. Stu, 14:15 Rijeka, Bus station
BRI 7.95 529 reviews 83 HRK One way ticket price per passenger 83 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company BRIONI - Pula (BRI) BRI 7.95 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type
! Ovu kartu morate isprintati!
POLAZAK 2h 10min DOLAZAK 17. Stu, 12:00 Zagreb, Bus station 2h 10min ATR 7.65
17. Stu, 14:10 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews M-TICKET 78 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 78 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 3h 0min DOLAZAK 17. Stu, 12:30 Zagreb, Bus station 3h 0min CRB 6.57
17. Stu, 15:30 Rijeka, Bus station
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 30min DOLAZAK 17. Stu, 13:30 Zagreb, Bus station 2h 30min ATR 7.65
17. Stu, 16:00 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 3 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 15min DOLAZAK 17. Stu, 14:55 Zagreb, Bus station 2h 15min ATR 7.65
17. Stu, 17:10 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 50min DOLAZAK 17. Stu, 15:00 Zagreb, Bus station 2h 50min BRI 7.95
17. Stu, 17:50 Rijeka, Bus station
BRI 7.95 529 reviews 83 HRK One way ticket price per passenger 83 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company BRIONI - Pula (BRI) BRI 7.95 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type
! Ovu kartu morate isprintati!
POLAZAK 2h 30min DOLAZAK 17. Stu, 15:30 Zagreb, Bus station 2h 30min ATR 7.65
17. Stu, 18:00 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 40min DOLAZAK 17. Stu, 16:00 Zagreb, Bus station 2h 40min ATR 7.65
17. Stu, 18:40 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 30min DOLAZAK 17. Stu, 17:00 Zagreb, Bus station 2h 30min ATR 7.65
17. Stu, 19:30 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 3 Amenities M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 15min DOLAZAK 17. Stu, 17:30 Zagreb, Bus station 2h 15min APP 7.99
17. Stu, 19:45 Rijeka, Bus station
APP 7.99 247 reviews M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - App Požega (APP) APP 7.99 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 40min DOLAZAK 17. Stu, 18:00 Zagreb, Bus station 2h 40min APP 7.99
17. Stu, 20:40 Rijeka, Bus station
APP 7.99 247 reviews M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - App Požega (APP) APP 7.99 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 10min DOLAZAK 17. Stu, 18:55 Zagreb, Bus station 2h 10min ATR 7.65
17. Stu, 21:05 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews 4 Amenities M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 2h 40min DOLAZAK 17. Stu, 19:00 Zagreb, Bus station 2h 40min BRI 7.95
17. Stu, 21:40 Rijeka, Bus station
BRI 7.95 529 reviews 83 HRK One way ticket price per passenger 83 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company BRIONI - Pula (BRI) BRI 7.95 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type
! Ovu kartu morate isprintati!
POLAZAK 2h 0min DOLAZAK 17. Stu, 21:30 Zagreb, Bus station 2h 0min ATR 7.65
17. Stu, 23:30 Rijeka, Bus station
ATR 7.65 3888 reviews M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Zagreb, Bus station
Rijeka, Bus station
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)

Karte možete platiti kreditnom karticom