City landscape
AVRESA 8h 34min ANKOMST 13. Nov, 09:00 Split, Bus terminal 8h 34min ATR 7.65
13. Nov, 17:34 Rijeka, Bus terminal
ATR 7.65 3885 reviews 4 Tjänster M-TICKET 244 HRK Pris på enkelbiljett per passagerare M-TICKET 244 HRK Köp biljett

LINJEKARTA

STATIONER

ANSLUTNING Split, Bus terminal
Rijeka, Bus terminal
Bussbolag Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Läs recensioner här
Tjänster
Typ av biljett M-TICKET (Visa qr-kod när du stiger på bussen, såna biljetter behöver inte skrivas ut)
AVRESA 7h 30min ANKOMST 13. Nov, 13:00 Split, Bus terminal 7h 30min ATR 7.65
13. Nov, 20:30 Rijeka, Bus terminal
ATR 7.65 3885 reviews 4 Tjänster M-TICKET 244 HRK Pris på enkelbiljett per passagerare M-TICKET 244 HRK Köp biljett

LINJEKARTA

STATIONER

ANSLUTNING Split, Bus terminal
Rijeka, Bus terminal
Bussbolag Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Läs recensioner här
Tjänster
Typ av biljett M-TICKET (Visa qr-kod när du stiger på bussen, såna biljetter behöver inte skrivas ut)
AVRESA 7h 59min ANKOMST 13. Nov, 15:00 Split, Bus terminal 7h 59min ATR 7.65
13. Nov, 22:59 Rijeka, Bus terminal
ATR 7.65 3885 reviews 4 Tjänster M-TICKET 244 HRK Pris på enkelbiljett per passagerare M-TICKET 244 HRK Köp biljett

LINJEKARTA

STATIONER

ANSLUTNING Split, Bus terminal
Rijeka, Bus terminal
Bussbolag Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Läs recensioner här
Tjänster
Typ av biljett M-TICKET (Visa qr-kod när du stiger på bussen, såna biljetter behöver inte skrivas ut)
AVRESA 7h 36min ANKOMST 13. Nov, 20:30 Split, Bus terminal 7h 36min ATR 7.65
14. Nov, 04:06 Rijeka, Bus terminal
ATR 7.65 3885 reviews 4 Tjänster M-TICKET 250 HRK Pris på enkelbiljett per passagerare M-TICKET 250 HRK Köp biljett

LINJEKARTA

STATIONER

ANSLUTNING Split, Bus terminal
Rijeka, Bus terminal
Bussbolag Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Läs recensioner här
Tjänster
Typ av biljett M-TICKET (Visa qr-kod när du stiger på bussen, såna biljetter behöver inte skrivas ut)

Du betalar för dina biljetter med kreditkort