City landscape

Busstation och hållplatser i Tetovo

Vi har 9 dagliga avgångar från Tetovo.Köp biljett
Tetovo är en station i Nordmakedonien med inhemska och internationella bussförbindelser till t.ex. länder som Tyskland (München, Nürnberg, Augsburg...), Kroatien (Zagreb, Rijeka, Split...), Serbien (Belgrad, Niš, Leskovac...) och 5 andra europeiska länder.


Vi har 9 dagliga avgångar från Tetovo, klicka här att köpa biljett.


I Tetovo har vi hittat 1 bussterminal:

Tetovo, Bus terminal
Adress: Boris Kidrich , Tetovo
GPS-koordinater: 42.007674, 20.985616
Telefon: N/A
E-post: N/A
Map overlay

GPS-koordinater 42.007674, 20.985616

Klicka här för att öppna platsen på Google maps.


Tetovo, Bus terminal ligger ca. 1.27 km från centrum, som är bara 15 minuters promenad.

Vid Tetovo, busstation hittar du: kiosk, kaffebar och parkeringsplats.
Nära Tetovo, busstation hittar du: hoteller eller vandrarhem (Klicka här att se tillgängligt boende.).

Om du vill fortsätta din resa finns de följande transporttjänsterna tillgängliga nära Tetovo, busstation: central train station (78 m - Tetovo) *.

* Vi har gjort en grundlig forskning för att ge information om avståndet så exakt som möjligt, men vi kan inte garantera att informationen är korrekt.

Nästkommande avgångar från Tetovo - LIVE!

Till Tirana08:50h
Till München09:20h
Till Ljubljana12:00h
Till Rosenheim12:10h
Till Dubrovnik14:00h
Till Slavonski Brod17:30h
Till Linz18:20h
Till Vranje20:30h
Till Tirana22:00h

OBS: Alla bussar är inte med på listan



Du betalar för dina biljetter med kreditkort