City landscape

Bussterminal og stasjoner i Genève

Vi tilbyr mer enn 60 avganger daglig fra Genève.Kjøp billett
Genève er et sted i Sveits med internasjonale linjer mot Frankrike (Paris, Marseille, Lyon...), Italia (Milano, Napoli, Roma...), Polen (Warszawa, Wroclaw, Poznan...) og 12 andre europeiske land.


Vi tilbyr mer enn 60 avganger daglig fra Genève, klikk på ovdje for å kjøpe billett.


I Genève fant vi 1 bussterminal:

Genève, Bus terminal
Adresse: Place Dorcière 5 , 1201 Genève
GPS-koordinater: 46.208383, 6.146742
Telefon: 0900 320 230
E-post: N/A
Map overlay

GPS-koordinater 46.208383, 6.146742

Klikk på ovdje for å åpne i Google Maps.


Genève, Bus terminal ligger ca 0.55 km fra sentrum 7 minutters gange.

På stasjonen Genève, bussterminal kan dere finne: fast food og parking lot.
I nærheten av stasjonen Genève, busstasjon kan dere finne: kiosk, coffee bar, exchange office og hotels or hostels (ovdje kan dere se tilgjengelige overnattingsmuligheter).

I tilfelle dere ønsker å fortsette reisen, tilbyr vi følgende transporttjenester i nærheten av stasjonen: Genève, bussterminal: taxi stand, tram station (471 m - Cornavin), central train station (493 m - Genève) og public bus stop (123 m) *.

Den nærmeste flyplassen til byen Genève, Sveits er Genève (Flyplass), med en avstand på 7.06 km. Den nest nærmeste flyplassen når man reiser fra Genève er Lyon (Flyplass), med en avstand på 144.36 km.


* Vi har foretatt grundige undersøkelser for å kunne tilby så nøyaktig informasjon som mulig angående avstander, men vi kan ikke garantere at informasjonen er helt korrekt.

Neste avgang fra Genève - LIVE!

Til Paris23:00h
Til Munich23:05h
Til Paris23:35h
Til Frankfurt01:00h
Til Paris05:00h
Til Fès06:00h
Til Lyon06:10h
Til Grenoble06:15h
Til Milano06:40h
Til Roma07:00h

Merk: Ikke alle busser er inkludert i listen



Du kan betale billetter med kredittkort.

gbb_logomarktwitterinstagramfacebookfaxdinersCardmaestroCardmastercard