City landscape

Kolodvor i stanice u Žminj

Nudimo više od 10 polazaka dnevno iz mjesta Žminj.Kupi kartu
Žminj je mjesto u državi Hrvatska sa međugradskim linijama prema gradovima unutar države kao npr. (Zagreb, Rijeka, Karlovac...) i međunarodnim linijama prema Italija (Venecija, Trst, Venecija - Mestre...).


Nudimo više od 10 polazaka dnevno iz mjesta Žminj, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Žminj smo pronašli 1 autobusna stanica:

Autobusna stanica (autobusno stajalište)
Adresa: Nije dostupna, ako niste sigurni, pitajte mještane da vam na licu mjesta pokažu gdje je autobusna stanica.
GPS koordinate: 45.144089, 13.909083


Autobusna stanica Autobusna stanica se nalazi otprilike 60 m od centra grada, što je samo 1 minuta pješice.

U blizini stanice autobusna stanica Autobusna stanica možete pronaći: bankomat, kiosk, kafić i hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Žminj - UŽIVO!

Do Trst05:55h
Do Rijeka06:05h
Do Jurici07:40h
Do Brkići09:49h
Do Svetvincenat13:20h
Do Zabrežani13:47h
Do Kanfanar15:50h
Do Jurici16:02h
Do Pazin16:35h
Do Karlovac20:40h

Napomena: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom