City landscape

Nádraží a zastávky v Tetovo

Nabízíme 8 odjezdů denně z města Tetovo.Koupit jízdenku
Tetovo je město ve státě Severní Makedonie s mezinárodními linkami do Chorvatsko (Záhřeb, Rijeka, Split...), Německo (Mnichov, Freiburg, Karlsruhe...), Švýcarsko (Curych, Lausanne, Bern...) a 4 dalšími evropskými zeměmi.


Nabízíme 8 odjezdů denně z města Tetovo, klikněte zde, chcete-li koupit jízdenku.


V Tetovo jsme vyhledali 1 autobusové nádraží:
1autobusové nádražíTetovo, Bus terminal

Tetovo, Bus terminal
Adresa: Boris Kidrich , Tetovo
GPS souřadnice: 42.007674, 20.985616
Telefon: N/A
Email: N/A
Map overlay

GPS souřadnice 42.007674, 20.985616

Klikněte zde pro zobrazení polohy na mapě Google.


Tetovo, Bus terminal se nachází přibližně 1.27 km od centra města, je to jenom 15 minut pěšky.

Na zastávce Tetovo, autobusové nádraží najdete: stánek, kavárna a parkování.
V blízkosti zastávky Tetovo, autobusová zastávka najdete: hotely a penziony (Zde se můžete informovat o volných ubytovacích jednotkách).

Pokud chcete pokračovat ve své cestě, k dispozici máte další přepravní služby v blízkosti zastávky Tetovo, autobusové nádraží: centrální vlakové nádraží (78 m - Tetovo) *.

* Důkladně jsme prozkoumali situaci na místě, abychom vám poskytli co nejpřesnější informace o vzdálenostech, přesto nemůžeme ručit za jejich absolutní přesnost.

Příští odjezd z Tetovo - ŽIVĚ!

Do Lausanne05:00h
Do Tirana08:50h
Do Mnichov09:20h
Do Curych09:30h
Do Dubrovnik14:00h
Do Slavonski Brod17:30h
Do Vídeň18:20h
Do Tirana22:00h

Poznámka: Ne všechny autobusy jsou uvedeny



Jízdenky můžete zaplatit kartou.