City landscape

Kolodvor i stanice u Sinj

Nudimo 10 polazaka dnevno iz stanice Sinj.Kupi kartu
Sinj je jedna od najpopularnijih stanica u državi Hrvatska, zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Split, Osijek...), sa međunarodnim linijama prema Bosna i Hercegovina (Sarajevo, Banja Luka, Zenica...), Srbija (Beograd i Ruma) i Njemačka (Munchen).


Nudimo 10 polazaka dnevno iz stanice Sinj, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Sinj smo pronašli 1 autobusni kolodvor:
1autobusni kolodvorSinj, Bus station

Sinj, Bus station
Adresa: Put Ferate 15 , 21230 Sinj
GPS koordinate: 43.700473, 16.643427
Telefon: 021 826 936
Email: N/A


Sinj, Bus station se nalazi otprilike 0.64 km od centra grada, što je samo 7 minuta pješice.

U blizini stanice Sinj, autobusni kolodvor možete pronaći: bankomat, kiosk, fast food, shopping centar / supermarket (0.54 km - Kaufland) i hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice) *.

* Napravili smo je temeljito istraživanje kako bi pružili informaciju o udaljenosti što je točnije moguće, ali ne možemo garantirati da su informacije apsolutno točne.

Sljedeći polazak iz Sinj - UŽIVO!

Do Trilj05:55h
Do Klis (Game of Thrones)08:00h
Do Zadar09:30h
Do Munchen09:45h
Do Split12:45h
Do Trilj14:15h
Do Zagreb17:00h
Do Split18:00h
Do Trogir19:20h
Do Beograd21:15h

Napomene: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom