City landscape
ОДЛАЗАК 2h 30min ДОЛАЗАК 19. нов, 01:15 Загреб, Bus terminal 2h 30min ATR 7.65
19. нов, 03:45 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 125 HRK One way ticket price per passenger 125 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Ticket type
! Ову карту морате одштампати!
ОДЛАЗАК 2h 5min ДОЛАЗАК 19. нов, 05:10 Загреб, Bus terminal 2h 5min ATR 7.65
19. нов, 07:15 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 78 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 78 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 25min ДОЛАЗАК 19. нов, 05:30 Загреб, Bus terminal 2h 25min CRB 6.57
19. нов, 07:55 Ријека, Bus terminal
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 40min ДОЛАЗАК 19. нов, 06:15 Загреб, Bus terminal 2h 40min ATR 7.65
19. нов, 08:55 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 91 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 91 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 40min ДОЛАЗАК 19. нов, 07:30 Загреб, Bus terminal 2h 40min ATR 7.65
19. нов, 10:10 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 96 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 96 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 15min ДОЛАЗАК 19. нов, 07:55 Загреб, Bus terminal 2h 15min ATR 7.65
19. нов, 10:10 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 78 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 78 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 3h 0min ДОЛАЗАК 19. нов, 08:00 Загреб, Bus terminal 3h 0min CRB 6.57
19. нов, 11:00 Ријека, Bus terminal
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 31min ДОЛАЗАК 19. нов, 09:00 Загреб, Bus terminal 2h 31min ATR 7.65
19. нов, 11:31 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 3 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 30min ДОЛАЗАК 19. нов, 09:15 Загреб, Bus terminal 2h 30min ATR 7.65
19. нов, 11:45 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 15min ДОЛАЗАК 19. нов, 10:00 Загреб, Bus terminal 2h 15min ATR 7.65
19. нов, 12:15 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 5min ДОЛАЗАК 19. нов, 10:15 Загреб, Bus terminal 2h 5min CRN 6.89
19. нов, 12:20 Ријека, Bus terminal
CRN 6.89 3737 reviews 13 Amenities M-TICKET 40 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 40 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company ČRNJA TOURS d.o.o. (CRN) CRN 6.89 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
Интернетски попуст
! Интернетски попуст: Jош 1!
50% ка/за одрасли који купују карте најкасније 1 дана пре поласка.
Важи за карте у једном смеру.
ОДЛАЗАК 3h 0min ДОЛАЗАК 19. нов, 11:00 Загреб, Bus terminal 3h 0min CRB 6.57
19. нов, 14:00 Ријека, Bus terminal
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 15min ДОЛАЗАК 19. нов, 11:15 Загреб, Bus terminal 2h 15min ATR 7.65
19. нов, 13:30 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 45min ДОЛАЗАК 19. нов, 11:30 Загреб, Bus terminal 2h 45min BRI 7.95
19. нов, 14:15 Ријека, Bus terminal
BRI 7.95 529 reviews 83 HRK One way ticket price per passenger 83 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company BRIONI - Pula (BRI) BRI 7.95 Read reviews here
Ticket type
! Ову карту морате одштампати!
ОДЛАЗАК 2h 10min ДОЛАЗАК 19. нов, 12:00 Загреб, Bus terminal 2h 10min ATR 7.65
19. нов, 14:10 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews M-TICKET 78 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 78 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 3h 0min ДОЛАЗАК 19. нов, 12:30 Загреб, Bus terminal 3h 0min CRB 6.57
19. нов, 15:30 Ријека, Bus terminal
CRB 6.57 9569 reviews M-TICKET 74 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 74 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.57 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 30min ДОЛАЗАК 19. нов, 13:30 Загреб, Bus terminal 2h 30min ATR 7.65
19. нов, 16:00 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 3 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 30min ДОЛАЗАК 19. нов, 14:15 Загреб, Bus terminal 2h 30min ATR 7.65
19. нов, 16:45 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 15min ДОЛАЗАК 19. нов, 14:55 Загреб, Bus terminal 2h 15min ATR 7.65
19. нов, 17:10 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 50min ДОЛАЗАК 19. нов, 15:00 Загреб, Bus terminal 2h 50min BRI 7.95
19. нов, 17:50 Ријека, Bus terminal
BRI 7.95 529 reviews 83 HRK One way ticket price per passenger 83 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company BRIONI - Pula (BRI) BRI 7.95 Read reviews here
Ticket type
! Ову карту морате одштампати!
ОДЛАЗАК 2h 30min ДОЛАЗАК 19. нов, 15:30 Загреб, Bus terminal 2h 30min ATR 7.65
19. нов, 18:00 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 40min ДОЛАЗАК 19. нов, 16:00 Загреб, Bus terminal 2h 40min ATR 7.65
19. нов, 18:40 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 100 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 100 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 15min ДОЛАЗАК 19. нов, 17:00 Загреб, Bus terminal 2h 15min ATR 7.65
19. нов, 19:15 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 15min ДОЛАЗАК 19. нов, 17:30 Загреб, Bus terminal 2h 15min APP 7.99
19. нов, 19:45 Ријека, Bus terminal
APP 7.99 247 reviews M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - App Požega (APP) APP 7.99 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 40min ДОЛАЗАК 19. нов, 18:00 Загреб, Bus terminal 2h 40min APP 7.99
19. нов, 20:40 Ријека, Bus terminal
APP 7.99 247 reviews M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - App Požega (APP) APP 7.99 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 10min ДОЛАЗАК 19. нов, 18:55 Загреб, Bus terminal 2h 10min ATR 7.65
19. нов, 21:05 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews 4 Amenities M-TICKET 84 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 84 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
ОДЛАЗАК 2h 40min ДОЛАЗАК 19. нов, 19:00 Загреб, Bus terminal 2h 40min BRI 7.95
19. нов, 21:40 Ријека, Bus terminal
BRI 7.95 529 reviews 83 HRK One way ticket price per passenger 83 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company BRIONI - Pula (BRI) BRI 7.95 Read reviews here
Ticket type
! Ову карту морате одштампати!
ОДЛАЗАК 2h 0min ДОЛАЗАК 19. нов, 21:30 Загреб, Bus terminal 2h 0min ATR 7.65
19. нов, 23:30 Ријека, Bus terminal
ATR 7.65 3889 reviews M-TICKET 103 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 103 HRK Купите карту

ROUTE MAP

СТАНИЦЕ

CONNECTION Загреб, Bus terminal
Ријека, Bus terminal
Bus company Arriva - Autotrans (ATR) ATR 7.65 Read reviews here
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)