Sorter etter
!
Den valgte ruten omfatter kryssing av en eller flere landegrenser - det finnes muligheter for forsinkelser grunnet kontroll og økt trafikk ved grensene.
AVGANG 5h 35min ANKOMST 19. okt., 04:40 Rovinj, Bus terminal 5h 35min ATR 7.52
19. okt., 10:15 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 3 Amenities M-TICKET 160 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 160 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Show qr code upon entering the bus, no need for printed ticket)
AVGANG 6h 15min ANKOMST 19. okt., 08:45 Rovinj, Bus terminal 6h 15min CRB 6.55
19. okt., 15:00 Zagreb, Bus terminal
CRB 6.55 7059 reviews 110 HRK One way ticket price per passenger 110 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.55 Read reviews here
Ticket type
! Denne billett må du skrive ut!
AVGANG 4h 45min ANKOMST 19. okt., 09:15 Rovinj, Bus terminal 4h 45min ATR 7.52
19. okt., 14:00 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 3 Amenities M-TICKET 115 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 115 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Show qr code upon entering the bus, no need for printed ticket)
AVGANG 4h 15min ANKOMST 19. okt., 12:00 Rovinj, Bus terminal 4h 15min CRN 6.73
19. okt., 16:15 Zagreb, Bus terminal
CRN 6.73 3127 reviews 160 HRK One way ticket price per passenger 160 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company ČRNJA TOURS d.o.o. (CRN) CRN 6.73 Read reviews here
Ticket type
! Denne billett må du skrive ut!
Web rabatt
! Web rabatt: Ostalo je još 6!
50% rabatter for voksne som kjøper billetten senest 1 dager før avgangen.
Gjelder for enkeltbilletter.
AVGANG 3h 15min ANKOMST 19. okt., 13:45 Rovinj, Bus terminal 3h 15min ATR 7.52
19. okt., 17:00 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 4 Amenities M-TICKET 130 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 130 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Show qr code upon entering the bus, no need for printed ticket)
AVGANG 6h 45min ANKOMST 19. okt., 14:50 Rovinj, Bus terminal 6h 45min CRN 6.73
19. okt., 21:35 Zagreb, Bus terminal
CRN 6.73 3127 reviews 224 HRK One way ticket price per passenger 224 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company ČRNJA TOURS d.o.o. (CRN) CRN 6.73 Read reviews here
Ticket type
! Denne billett må du skrive ut!
AVGANG 4h 45min ANKOMST 19. okt., 15:00 Rovinj, Bus terminal 4h 45min ATR 7.52
19. okt., 19:45 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 3 Amenities M-TICKET 130 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 130 HRK Kjøp billett

ROUTE MAP

STASJONER

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Read reviews here
Amenities
Ticket type M-TICKET (Show qr code upon entering the bus, no need for printed ticket)

Du kan betale billetter med kredittkort.