City landscape

Kolodvor i stanice u Pisak

Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz mjesta Pisak.Kupi kartu
Pisak je jedno od najpopularnijih mjesta u državi Hrvatska zbog međugradskih linija prema 20 gradova unutar države kao npr. (Zagreb, Split, Dubrovnik...).


Nudimo više od 20 polazaka dnevno iz mjesta Pisak, kliknite ovdje kako biste kupili kartu.


U Pisak smo pronašli 2 autobusne stanice:

Imajte na umu: Autobusi za i iz Pisak ISKLJUČIVO STAJU na stanicama koje su specificirane u informacijama o ruti te na samoj autobusnoj karti.
Kliknite ovdje kako biste vidjeli primjer.
U GetByBus rezultatima pretrage možete proširiti svaku rutu (klikom na istu) kako biste vidjeli dodatne informacije. Ako je dostupna, info ikonica će prelaskom pokazivača, prikazati sve kolodvore (i stanice) na toj ruti.

1 (M) > Dubrovnik (autobusno stajalište)
GPS koordinate: 43.402228, 16.855648


U blizini stanice autobusna stanica 1 (M)> Dubrovnik možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

1 (M) > Split (autobusno stajalište)
GPS koordinate: 43.402479, 16.856847


U blizini stanice autobusna stanica 1 (M)> Split možete pronaći: hoteli i hosteli (ovdje možete vidjeti dostupne smještajne jedinice).

Sljedeći polazak iz Pisak - UŽIVO!

Do Promajna05:49h
Do Marušici05:52h
Do Omiš06:23h
Do Mimice07:10h
Do Split07:23h
Do Stanići07:47h
Do Zagreb08:12h
Do Marušici09:23h
Do Dubrovnik09:47h
Do Dubci09:49h

Napomena: Nisu prikazani svi autobusi



Karte možete platiti kreditnom karticom