!
The selected travel route has border crossing(s) - delays in arrival time may occur due to border control and heavy border traffic.
POLAZAK 5h 35min DOLAZAK 19. Lis, 04:40 Rovinj, Bus terminal 5h 35min ATR 7.52
19. Lis, 10:15 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 3 Amenities M-TICKET 160 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 160 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 6h 15min DOLAZAK 19. Lis, 08:45 Rovinj, Bus terminal 6h 15min CRB 6.55
19. Lis, 15:00 Zagreb, Bus terminal
CRB 6.55 7059 reviews 110 HRK One way ticket price per passenger 110 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Croatia bus-Globtour-Salinea-Jadran ekspres (CRB) CRB 6.55 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type
! Ovu kartu morate isprintati!
POLAZAK 4h 45min DOLAZAK 19. Lis, 09:15 Rovinj, Bus terminal 4h 45min ATR 7.52
19. Lis, 14:00 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 3 Amenities M-TICKET 115 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 115 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 4h 15min DOLAZAK 19. Lis, 12:00 Rovinj, Bus terminal 4h 15min CRN 6.73
19. Lis, 16:15 Zagreb, Bus terminal
CRN 6.73 3127 reviews 160 HRK One way ticket price per passenger 160 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company ČRNJA TOURS d.o.o. (CRN) CRN 6.73 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type
! Ovu kartu morate isprintati!
Web popust
! Web popust: Ostalo je još 6!
50% popusta za odrasle koji kupe kartu najmanje 1 dana prije polaska.
Vrijedi za jednosmjerne karte.
POLAZAK 3h 15min DOLAZAK 19. Lis, 13:45 Rovinj, Bus terminal 3h 15min ATR 7.52
19. Lis, 17:00 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 4 Amenities M-TICKET 130 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 130 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)
POLAZAK 6h 45min DOLAZAK 19. Lis, 14:50 Rovinj, Bus terminal 6h 45min CRN 6.73
19. Lis, 21:35 Zagreb, Bus terminal
CRN 6.73 3127 reviews 224 HRK One way ticket price per passenger 224 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company ČRNJA TOURS d.o.o. (CRN) CRN 6.73 Ovdje pročitajte recenzije
Ticket type
! Ovu kartu morate isprintati!
POLAZAK 4h 45min DOLAZAK 19. Lis, 15:00 Rovinj, Bus terminal 4h 45min ATR 7.52
19. Lis, 19:45 Zagreb, Bus terminal
ATR 7.52 2761 reviews 3 Amenities M-TICKET 130 HRK One way ticket price per passenger M-TICKET 130 HRK Kupi kartu

ROUTE MAP

STANICE

CONNECTION Rovinj, Bus terminal
Zagreb, Bus terminal
Bus company Autotrans d.o.o (ATR) ATR 7.52 Ovdje pročitajte recenzije
Amenities
Ticket type M-TICKET (Prilikom ulaska u autobus pokažite qr kod, nije potrebno printati kartu)

Karte možete platiti kreditnom karticom